Automatizácia budov

Skutočná inteligencia pre vaše projekty

Systém Loxone ponúka nielen najvyšší komfort bývania, zároveň je možné ho integrovať do veľkých budov, kancelárií a hotelov. Loxone sa postará o inteligentné riadenie tienenia, kúrenia, prístupov do budov, zabezpečenia a mnoho ďalšieho.

Nájdeme optimálne riešenie pre vaše potreby

Systém od Loxone dokáže prepojiť jednotlivé technológie v jeden celok, a zaistí tak ich dokonalú spoluprácu.

Rezidenčné budovy

Umožnite zažiť obyvateľom vašej rezidencie skutočný komfort s inteligentným tienením, kúrením alebo svetelnými náladami, ktoré posúvajú štandard bývania na novú úroveň.

Hotely s reštaurácie

Prvý dojem je často rozhodujúci. Loxone dokáže posunúť zážitok klientov na novú úroveň. Loxone umožní zažiť vašim hosťom komfort inteligentného bývania a zároveň ušetriť veľa práce aj všetkým zamestnancom.

Kancelárie

Poskytnite svojim zamestnancom jedinečné pracovné prostredie s mnohými inteligentnými funkciami, ako sú oddelené prístupy do jednotlivých priestorov, osvetlenie prispôsobiteľné každej situácii alebo napríklad dotykové ovládače integrované do pracovných stolov.

Montované domy

Výrobcovia montovaných domov zaznamenali dopyt zákazníkov po automatizáciu technológií v domácnosti a mnoho z nich už ponúka Loxone ako štandard. Zvýšte aj vy hodnotu vašich projektov a ponúknite to najlepšie.

Špeciálne aplikácie

Vzhľadom k flexibilite a výkonnému hardvéru aj softvéru je Loxone ideálnou voľbou pre automatizáciu v rôznorodých odvetviach. Priemyselné haly, verejné budovy, kostoly, farmy …